2020-2021 н.р.

Учень 9 класу Новотроїцької ЗШ №4 Крисько Денис посів ІІ місце та учень 10 класу Малєєв Єгор посів І місце у ІІ етапі Всеукраїнської учнівської олімпіади з ТРУДОВОГО НАВЧАННЯ. Вітаємо!

Учениця 9 класу Новотроїцької ЗШ №4 СПОДОБАЄВА АНАСТАСІЯ посіла І місце та учень 10 класу Лобач Віктор посів ІІ місце у ІІ етапі Всеукраїнської учнівської олімпіади з ХІМІЇ. Вітаємо!

Учениця 9 класу Новотроїцької ЗШ №4 СПОДОБАЄВА АНАСТАСІЯ посіла І місце у ІІ етапі Всеукраїнської учнівської олімпіади з правознавства. Вітаємо!

Учень 10 класу Новотроїцької ЗШ №4 Малєєв Єгор посів почесне ІІІ місце у ІІ етапі Всеукраїнської учнівської олімпіади з української мови та літератури. Вітаємо!

Учениця 5 класу Новотроїцької ЗШ №4 Лобач Ганна посіла почесне ІІІ місце у ІІ етапі XI Міжнародного мовно-літературного конкурсу учнівської та студентської молоді імені Т.Г.Шевченка. Вітаємо!

Учень 10 класу Новотроїцької ЗШ №4 Лобач Віктор посів І місце у ІІ етапі Всеукраїнської учнівської олімпіади з біології. Вітаємо!

За традицією школи у жовтні пройшов І шкільний етап олімпіад з 6 по 21 жовтня з усіх навчальних предметів. Прийняли активну участь в інтелектуальній боротьбі учні 7-11 класів. Переможці шкільного туру захищатимуть гідність нашої школи у ІІ районному турі

З 3 листопада по 3 грудня  2018 року пройшов ІІ етап Всеукраїнських учнівських олімпіад з базових дисциплін у м. Волновасі. 7 учасників олімпіад вибороли 10 призових місць. Ще 5 грамот додали до шкільної скарбнички знавці української мови.

Найщиріші вітання та подяка нашим

РОЗУМНИКАМ та РОЗУМНИЦЯМ:

Місця

П.І. учня

І

ІІ

ІІI

Олімпіада з української мови та література

Олімпіада з англійської мови

Лень Стефанія

Олімпіада з правознавства

Курочка Катерина