Акція «16 днів проти гендерного насильства»

25 листопада 2020 року Новотроїцька ЗОШ І-ІІІ ст. №4 приєдналась до Всеукраїнської акції «16 днів проти гендерного насильства». В перший день практичний психолог Щирова Т.О. ознайомила здобувачів освіти з основними датами цього періоду, привернула увагу до проблем протидії насильству, створення простору, вільного від насилля, провела аукціон порад «Куди звернутись за допомогою». Учні 5-11 класів відобразили свою позицію на плакатах «Ми за дитинство без насильства». Добрі, щирі побажання школярі розмістили на «Дереві добрих сердець». Учні 1-4 класів прийняли участь у конкурсі малюнків «У світі дружби і добра». П’ятикласники розпочали флеш моб «Скажи разом з нами «ні насильству», так – дружбі...», отримали буклети «Шлях до порозуміння». Педагог-організатор Камінська О.С. спільно з психологом до 1 грудня – Всесвітнього дня боротьби зі СНІДом підготували інформаційні матеріали, провели акцію «Крила метелика», у грі «Правда чи фейк про ВІЛ/СНІД» обговорили з учнями основні ризики зараження хворобою. Шкільний бібліотекар Островська Т.В. підготувала тематичну виставку. Педагоги, учні прийняли участь в акції «Червона стрічка». 16 днів продовжуються, заходи тривають.

День Прибирання

18 вересня 2020 року після уроків відбувся субботник з нагоди всесвітнього Дня Прибирання 19.09.

Діти старших класів взяли активну участь.

«16 днів проти насильства»

Щорічно в Україні з 25 листопада по 10 грудня проводиться Всеукраїнська акція «16 днів проти насильства», в рамках якої у Новотроїцькій загальноосвітній школі І-ІІІ ступенів № 4 відбулася виставка «Наші долоньки проти насилля!» серед учнів 1-4 класів

Заходи з 19 по 23 жовтня

З 19 по 23 жовтня у Новотроїцькій загальноосвітній школі І-ІІІ ступенів № 4 було проведено такі заходи:
До Дня Гідності та Свободи України з учнями було проведено тематичні години і організовано фотовиставку «Прояв національної свідомості українського народу». Також учні переглянули презентацію на тему «Хронологія подій на майдані у 2013 році».
У зв’язку з Днем пам’яті жертв голодоморів і 85-ми роковинами Голодомору 1932-1933 років в Україні, у школі відбулася виставка стіннівок «І свічка пам’яті не згасне». Учні 8-11 класів прийняли участь у круглому столі «Голод. Біль душі і пам’ять серця» на якому було запалено свічку пам’яті за загиблими під час голодомору.