ДО УВАГИ УЧНІВ, 
що навчаються за екстернатною формою

ГРАФІКИ РІЧНОГО ОЦІНЮВАННЯ

Г Р А Ф І К

проведення річного оцінювання учнів-екстернів 9 класу

Букрєєвої Дар’ї Антонівни,

Линник Маргарити Станіславівни,

Пахомової Карини Сергіївни,

які в 2017 -2018 навчальному році проходитимуть підсумкову атестацію та державну підсумкову атестацію за курс базової загальної середньої освіти

 

 

№ з/п

Предмет

Дата, час проведення

Форма проведення

Учитель

Голова комісії

Члени комісії

1

Українська мова

29.03.2018р.

9.00-9.45

письмово, білети

Дудка Т.О.

Горбатова Л.Є.

Сиротенко Н.В.

2

Українська література

29.03.2018р.

10.00-10.45

письмово, білети

Дудка Т.О.

Горбатова Л.Є.

Сиротенко Н.В.

3

Російська мова

27.03.2018р.

9.00-9.45

письмово, білети

Ханецька В.В.

Горбатова Л.Є.

Сиротенко Н.В.

4

Зарубіжна література

27.03.2018р.

10.00-10.45

письмово, білети

Ханецька В.В.

Горбатова Л.Є.

Сиротенко Н.В.

5

Англійська мова

27.03.2018р.

11.00-11.45

письмово, білети

Олійник Л.Я.

Горбатова Л.Є.

Каюткіна Т.О.

6

Історія України

28.03.2018р.

9.00-9.45

письмово, білети

Носко Ю.О.

Іванов В.Ф.

Горбатова Л.Є.

7

Всесвітня історія

28.03.2018р.

11.00-11.45

письмово, білети

Носко Ю.О.

Іванов В.Ф.

Горбатова Л.Є.

8

Правознав-ство

28.03.2018р.

10.00-10.45

письмово, білети

Горбатова Л.Є.

Іванов В.Ф.

Носко Ю.О.

9

Мистецтво

28.03.2018р.

14.00-14.45

письмово, білети

Горбатова Л.Є.

Іванов В.Ф.

Камінська О.С.

10

Алгебра

29.03.2018р.

11.00-11.45

письмово, білети

Грішко О.В.

Горбатова Л.Є.

Войтенко І.М.

11

Геометрія

29.03.2018р.

12.00-12.45

письмово, білети

Грішко О.В.

Горбатова Л.Є.

Войтенко І.М.

12

Біологія

28.03.2018р.

12.00-12.45

письмово, білети

Лобач О.В.

Горбатова Л.Є.

Грекова Л.В.

13

Географія

29.03.2018р.

13.00-13.45

письмово, білети

Грекова Л.В.

Горбатова Л.Є.

Грішко О.В.

14

Фізика

24.03.2018р.

15.00-15.45

письмово, білети

Глоба В.Л.

Горбатова Л.Є.

Грішко О.В.

15

Хімія

28.03.2018р.

13.00-13.45

письмово, білети

Лобач О.В.

Горбатова Л.Є.

Грекова Л.В.

16

Інформатика

27.03.2018р.

13.00-13.45

письмово, білети

Добриця Ю.А.

Горбатова Л.Є.

Грішко О.В.

17

Трудове навчання

27.03.2018р.

14.00-14.45

письмово, білети

Іванов В.Ф.

Горбатова Л.Є.

Клименко А.В.

18

Фізична культура

29.03.2018р.

14.00-14.45

письмово, білети

Князь Л.Б.

Горбатова Л.Є.

Меріуцану Р.В.

19

Основи здоров’я

29.03.2018р.

15.00-15.45

письмово, білети

Клименко А.В.

Горбатова Л.Є.

Щирова Т.О.

Г Р А Ф І К

проведення річного оцінювання учнів-екстернів 10 класу

Кряжка Івана Сергійовича,

Кулика Євгена Андрійовича,

Ракіти Михайла Ігоровича,

які в 2017 -2018 навчальному році отримають табель успішності за 10 клас

 

№ з/п

Предмет

Дата, час проведення

Форма проведення

Учитель

Голова комісії

Члени комісії

1

Українська мова

28.03.2018р.

9.00-9.45

письмово, білети

Єрьомка Л.М.

Іванов В.Ф.

Дудка Т.О.

2

Українська література

28.03.2018р.

10.00-10.45

письмово, білети

Єрьомка Л.М.

Іванов В.Ф.

Дудка Т.О.

3

Зарубіжна література

29.03.2018р.

10.00-10.45

письмово, білети

Ханецька В.В.

Іванов В.Ф.

Сиротенко Н.В.

4

Англійська мова

29.03.2018р.

11.00-11.45

письмово, білети

Олійник Л.Я.

Іванов В.Ф.

Каюткіна Т.О.

5

Історія України

28.03.2018р.

13.00-13.45

письмово, білети

Горбатова Л.Є.

Іванов В.Ф.

Носко Ю.О.

6

Всесвітня історія

29.03.2018р.

12.00-12.45

письмово, білети

Горбатова Л.Є.

Іванов В.Ф.

Носко Ю.О.

7

Правознав-ство

28.03.2018р.

12.00-12.45

письмово, білети

Горбатова Л.Є.

Іванов В.Ф.

Носко Ю.О.

8

Художня культура

27.03.2018р.

14.00-14.45

письмово, білети

Горбатова Л.Є.

Іванов В.Ф.

Носко Ю.О.

9

Алгебра

28.03.2018р.

10.00-10.45

письмово, білети

Войтенко І.М.

Іванов В.Ф.

Грішко О.В.

10

Геометрія

27.03.2018р.

12.00-12.45

письмово, білети

Войтенко І.М.

Іванов В.Ф.

Грішко О.В.

11

Біологія

27.03.2018р.

13.00-12.45

письмово, білети

Лобач О.В.

Іванов В.Ф.

Грішко О.В.

12

Географія

30.03.2018р.

11.00-11.45

письмово, білети

Грекова Л.В.

Іванов В.Ф.

Горбатова Л.Є.

13

Фізика

24.03.2018р.

10.00-10.45

письмово, білети

Глоба В.Л.

Іванов В.Ф.

Грішко О.В.

14

Хімія

29.03.2018р.

09.00-09.45

письмово, білети

Лобач О.В.

Іванов В.Ф.

Грішко О.В.

15

Інформатика

28.03.2018р.

14.00-14.45

письмово, білети

Добриця Ю.А.

Іванов В.Ф.

Грішко О.В.

16

Технології

27.03.2018р.

09.00-09.45

письмово, білети

Іванов В.Ф.

Горбатова Л.Є.

Клименко А.В.

17

Фізична культура

29.03.2018р.

13.00-13.45

письмово, білети

Меріуцану Р.В.

Іванов В.Ф.

Князь Л.Б.

18

Захист Вітчизни

29.03.2018р.

14.00-14.45

письмово, білети

Лобач О.В.

Іванов В.Ф.

Меріуцану Р.В.

 

 

Г Р А Ф І К

проведення річного оцінювання учнів-екстернів 11 класу

Ганечко Яни Миколаївни,

Коняшкіної Дар’ї Віталіївни,

Медяника Даніїла Андрійовича,

Ревуцької Анни Станіславівни,

                               Чередниченка Бориса Вікторовича,

які в 2017 -2018 навчальному році проходитимуть підсумкову атестацію та державну підсумкову атестацію за курс повної загальної середньої освіти

 

№ з/п

Предмет

Дата, час проведення

Форма проведення

Учитель

Голова комісії

Члени комісії

1

Українська мова

27.03.2018р.

14.00-14.45

письмово, білети

Сиротенко Н.В.

Іванов В.Ф.

Дудка Т.О.

2

Українська література

27.03.2018р.

11.00-11.45

письмово, білети

Сиротенко Н.В.

Іванов В.Ф.

Дудка Т.О.

3

Зарубіжна література

29.03.2018р.

11.00-11.45

письмово, білети

Ханецька В.В.

Іванов В.Ф.

Дудка Т.О.

4

Англійська мова

29.03.2018р.

12.00-12.45

письмово, білети

Олійник Л.Я.

Іванов В.Ф.

Каюткіна Т.О.

5

Історія України

29.03.2018р.

14.00-14.45

письмово, білети

Горбатова Л.Є.

Іванов В.Ф.

Носко Ю.О.

6

Всесвітня історія

29.03.2018р.

10.00-10.45

письмово, білети

Горбатова Л.Є.

Іванов В.Ф.

Носко Ю.О.

7

Людина і світ

29.03.2018р.

13.00-13.45

письмово, білети

Горбатова Л.Є.

Іванов В.Ф.

Носко Ю.О.

8

Економіка

27.03.2018р.

12.00-12.45

письмово, білети

Грекова Л.В.

Іванов В.Ф.

Горбатова Л.Є.

9

Художня культура

27.03.2018р.

15.00-15.45

письмово, білети

Горбатова Л.Є.

Іванов В.Ф.

Носко Ю.О.

10

Алгебра

28.03.2018р.

13.00-13.45

письмово, білети

Грішко О.В.

Іванов В.Ф.

Войтенко І.М.

11

Геометрія

28.03.2018р.

12.00-12.45

письмово, білети

Грішко О.В.

Іванов В.Ф.

Войтенко І.М.

12

Біологія

28.03.2018р.

9.00-9.45

письмово, білети

Лобач О.В.

Іванов В.Ф.

Бєлік О.В.

13

Екологія

28.03.2018р.

11.00-11.45

письмово, білети

Лобач О.В.

Іванов В.Ф.

Грекова Л.В.

14

Фізика

24.03.2018р.

16.00-16.45

письмово, білети

Глоба В.Л.

Іванов В.Ф.

Грішко О.В.

15

Астрономія

24.03.2018р.

14.00-14.45

письмово, білети

Глоба В.Л.

Іванов В.Ф.

Грішко О.В.

16

Хімія

28.03.2018р.

10.00-10.45

письмово, білети

Лобач О.В.

Іванов В.Ф.

Грекова Л.В.

17

Технології

27.03.2018р.

10.00-10.45

проектна робота

Іванов В.Ф.

Горбатова Л.Є.

Добриця Ю.А.

18

Інформатика

29.03.2018р.

15.00-15.45

письмово, білети

Добриця Ю.А.

Іванов В.Ф.

Грішко О.В.

19

Фізкультура

29.03.2018р.

9.00-9.45

письмово, білети

Меріуцану Р.В.

Іванов В.Ф.

Князь Л.Б.

20

Захист Вітчизни

28.03.2018р.

14.00-14.45

письмово, білети

Лобач О.В.

Іванов В.Ф.

Князь Л.Б.

 

 

Готуємося до ДПА

 

9 клас

 

Англійська  мова

Математика